Zakończyły się Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii w Łodzi.

W tym roku wydarzenie odwiedziło wielu uczestników, którzy mogli zobaczyć nowoczesne sprzęty do rehabilitacji i fizjoterapii oraz wysłuchać prelekcji najlepszych specjalistów.

Targi rozpoczęły się 7 października. Podczas pierwszego dnia przedstawiono m.in. nowoczesne rozwiązania z neurorehabilitacji a także możliwości komory hiperbarycznej w gabinecie fizjoterapeutycznym.

W trakcie drugie dnia targów prof. dr hab. n. med. Aleksander Sieroń zaprezentował zastosowanie hiperbarii w rehabilitacji. Omówiono także postępowanie fizjoterapeutyczne po endoprotezplastyce stawu kolanowego.

W ostatni dzień wydarzenia uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładu poświęconego zarządzaniu gabinetem fizjoterapeutycznym. Targi zakończyła prelekcja prof. Igora Bondarenko na temat biochemii funkcjonalenj w osteopatii, rehabilitacji i fizjoterapii.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij