Powstanie zmodernizowany oddział rehabilitacji w skarżyskim szpitalu. Już w przyszłym roku pacjenci będą mieli do dyspozycji zmodernizowaną przestrzeń oraz nowoczesny sprzęt.

Nowy oddział powstanie w budynku po oddziale zakaźnym, remont wewnątrz budynku już trwa, a całość ma zostać oddana do użytku w drugim kwartale przyszłego roku. Oprócz odnowienia oddziału, ma zostać również zakupiony nowoczesny sprzęt, między innymi system drenażu limfatycznego, urządzenie do terapii w podwieszeniu, elektryczną szynę do ćwiczeń biernych stawów kończyny górnej, laser wysokoenergetyczny, aparat do terapii podciśnieniowej, urządzenie do elektroterapii, aparat do terapii ultradźwiękowej, rotor, a także wannę do masażu wirowego kończyn.

Koszt inwestycji ma wynieść ponad 2 mln złotych, z czego znaczna większość (ponad 1,5 mln) będzie pokryta z dofinansowania unijnego. Resztę opłaci szpital.

źródło: www.echodnia.eu

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij