7-9 października odbędą się Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii w Łodzi.

To jedno z najważniejszych wydarzeń z branży rehabilitacyjnej w Europie. Podczas targów wystawcy z Polski oraz zagranicy zaprezentują nowoczesne metody leczenia oraz sprzęty, które są nowatorskimi rozwiązaniami. Mają one na celu poprawę kondycji i komfortu życia pacjentów.

Podczas wydarzenia zorganizowane będą warsztaty, prezentacje, seminaria oraz konferencje. Wśród uczestników targów będą tacj specjaliści jak: lekarze, fizjoterapeuci, dyrektorzy placówek medycznych a także przedstawiciele ośrodków odnowy biologicznej i sanatoriów.

Uczestnicy Międzynarodowych Targów Rehabilitacji i Fizjoterapii w Łodzi mogą skorzystać z bezpłatnych badań oraz konsultacji z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań podstawowych i równowagi jak również laseroterapii.

Więcej informacji na temat samego wydarzenia znajdziecie na stronie: http://targirehabilitacja.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij