Podczas 29. Kongresu SECEC-ESSE, który we wrześniu odbył się w Poznaniu, premierę miał system RSQ Motion, stworzony przez firmę RSQ Technologies.

To certyfikowany wyrób medyczny, oparty o czujniki inercyjne, który niebawem zostanie opatentowany. Innowacyjność RSQ Motion pozwala na obiektywizację ćwiczeń i precyzyjną  analizę postępów w trakcie rehabilitacji.

Czuje Twój ruch

RSQ Motion sprawia, że komputery, tablety i smartfony czują ruch tak, jak czuje go człowiek, kiedy zamyka oczy i wyciąga rękę. Czujniki pracują w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji i podają pomiary z dokładnością do 0,3 stopnia. System jest totalną innowacją pod względem: pomiaru, diagnostyki, analizy i monitoro-
wania narządów układu ruchu. Ten wyrób medyczny pozwala m.in. na kontrolowanie zespołów przeciążeniowych oraz trafną diagnozę zmian zwyrodnieniowych stawów. System RSQ Motion składa się z kilku modułów, które współpracują ze sobą w intuicyjny sposób. W skład zestawów wchodzą: RSQ Motion Sensor, RSQ Motion Clicker i RSQ Motion Hub.
 
Cały artykuł dostępny do pobrania tutaj.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij