Jedyne targi rehabilitacji w stolicy to wydarzenie, którego nie można przegapić!

Co zyskają uczestnicy?

REHA TRADE SHOW 2021 to wydarzenie, które łączy branżę w czasie kryzysu i odpowieda na najważniejsze pytania dotyczące biznesu. Koncentruje się na nawiązywaniu relacji pomiędzy uczestnikami oraz wymianie myśli eksperckiej i wdrażaniu rozwiązań przyczyniających się do dalszego rozwoju działalności.

To okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz możliwość wzmocnienia relacji ze stałymi kontrahentami. Po okresie branżowej stagnacji wydarzenie to da również możliwości zaprezentowania swoich usług docelowej grupie odbiorców i prezentacji produktów wśród ludzi potencjalnie zainteresowanych ich nabyciem. Ponadto, tak duża impreza branżowa pozwala na obserwację i analizę konkurencji, utrwalenie pozytywnego wizerunku marki wśród konsumentów i rozpoznanie oczekiwań klientów biznesowych.

To także platforma do zdobycia najaktualniejszych informacji o rynku, opinii o prezentowanych produktach i udziału w unikatowych prelekcjach oraz konsultacjach z ekspertami. Te z kolei poskutkują poznaniem najnowszych, światowych trendów, odpowiedzi na kryzys w branży oraz rozwiązań pomocowych dla sektora rehabilitacji i fizjoterapii.

Po szczegółowe informację zapraszamy na stronę: https://rehatrade.pl/

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest:Technomex.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij