Targi REHA Trade Show to kompleksowy event, którego celem jest edukacja osób pracujących w branży rehabilitacyjnej i fizjoterapeutycznej.

Targi REHA Trade Show to okazja do pogłębienia swojej wiedzy nie tylko z zakresu techniki, ale również zarządzania własnym biznesem w branży. Poza informacjami stricte odnoszącymi się do meritum zawodu, uczestnicy będą mogli sięgnąć po eksperckie porady w zakresie skutecznej sprzedaży usług, budowania marki osobistej czy zarządzania biznesem.

Już dziś kup bilet na II edycję najbardziej merytorycznego wydarzenia branży fizjoterapii i rehabilitacji w Polsce.

REHA TRADE SHOW 2021 to:
1. REHA Management – panel przeznaczony dla kadry zarządzającej i przyszłych fizjoterapeutów. Poświęcony zostanie skutecznej i efektywnej sprzedaży, budowaniu wizerunku marki, pozyskiwaniu klientów oraz zarządzaniu brandem.

2. Warsztaty REHA Practise – przeznaczone dla właścicieli i kadry zarządzającej klinikami, gabinetami rehabilitacji, ośrodkami rehabilitacji terapii manualnej, szpitalami, ośrodkami zdrowia i lecznictwa uzdrowiskowego. To praktyczne wykorzystanie wiedzy i pogłębienie jej dzięki wykładom.

3. Business Matching – czyli niepowtarzalna okazja do łączenia ze sobą przedstawicieli branży. Dzięki aplikacji mobilnej wszyscy uczestnicy wydarzenia będą mogli w prosty sposób skomunikować się z tymi, którzy najbardziej odpowiadają ich modelowi biznesowemu. Nawiązywanie relacji nigdy nie było prostsze!

4. Strefa Networkingowa – profesjonalni networkerzy pomogą w rozpoczęcie kontaktu w wybranej przez uczestnika branżowej specjalności. Dzięki temu uczestnicy już od pierwszych chwil wydarzenia mają pole do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących sektora rehabilitacji i fizjoterapii.


To JEDYNE targi rehabilitacji B2B w Warszawie. Taka okazja do wyprzedzenia konkurencji i zbudowania swojej pozycji w branży może się nie powtórzyć! Czas zawalczyć o dynamikę sektora rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznego. Zainwestuj w siebie i w swój rozwój. DOŁĄCZ DO NAS 21 września 2021 roku na PGE Narodowym w Warszawie!

Więcej informacji na stronie: www.rehatrade.pl

Partnerem Strategicznym wydarzenia jest: www.technomex.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij