8 września obchodzimy Światowy Dzień Fizjoterapii. Dziś fizjoterapeuci na całym świecie świętują.

Jest to symbol solidarności wśród fizjoterapeutów na całym świecie. Święto te zostało ustanowione w 1996 roku przez Światową Konfederację Fizjoterapii (WCTP).

Co roku rada wybiera hasło przewodnie, na którym skupia się podczas tego dnia. W tym roku motywem jest rehabilitacja i Długi COVID (Long-COVID) oraz rola fizjoterapeutów w leczeniu i postępowaniu z osobami nim dotkniętymi.

W zeszłym roku skupiano się na ważnej roli fizjoterapeutów w walce z COVID-19. Promowano ich pracę w leczeniu szpitalnym, a także ich udział w zdrowieniu pozaszpitalnym.

W roku przedcovidowym hasłem przewodnim był ból przewlekły.

Więcej informacji i materiały przygotowane na ten dzień znajdziecie pod linkiem: https://world.physio/pl/toolkit/world-pt-day-2021-posters-polish

źródło: https://kif.info.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij