Nowy oddział rehabilitacji w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym im. Tytusa Chałubińskiego w dalszym ciągu nie został uruchomiony. Decyzje mają podjąć władze miasta.

Zaraz po powstaniu, oddział rehabilitacji został przekształcony na szpital tymczasowy dla pacjentów chorych na COVID-19. Wiceprezydent Radomia, Jerzy Zawodnik zapytany o jego otworzenie dla pacjentów wymagających fizjoterapii, odpowiedział że to wojewoda musi podjąć tę decyzję.

Dodatkowo, na oddziale dalej brakuje wyposażenia. Szpital musi wydać około 5 mln zł na jego zakup. Jednak wiceprezydent podkreśla, że nie chodzi tu o specjalistyczny sprzęt, a bardziej podstawowy, np. łóżka oraz szafki.

źródło: www.radioplus.com.pl

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij