„Jakość w miejsce bylejakości” – pod takim hasłem będą szli fizjoterapeuci oraz inni pracownicy medyczni na początku września w Warszawie. Strajk Medyków zbliża się wielkimi krokami, a z każdym dniem poznajemy coraz więcej szczegółów na jego temat.

Przypominamy, że Ogólnopolski Strajk Pracowników Służby Zdrowia ma się odbyć 11 września o godzinie 12. Będzie trwać około 5 godzin i rozpocznie się pod Ministerstwem Zdrowia, a zakończy przy Sejmie. Jednak na przejściu medyków się nie skończy, bowiem część Warszawy ma się zamienić w „białe miasteczko”.

Zaraz po zakończeniu protestu mają zostać rozstawione białe namioty, w których codziennie będą się odbywały między innymi konferencje prasowe, warsztaty oraz panele edukacyjne. Inspiracją jest protest pielęgniarek z 2007 roku, które również zorganizowały „białe miasteczko”.

źródło: www.rynekzdrowia.pl

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij