Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną w Polsce zdecydowano przełożyć zjazd fizjoterapeutów na inny termin.

Minister Zdrowia podkreślił, że aktualnie wzrasta średnia liczba zakażeń. W kolejnych tygodniach będziemy świadkami kolejnych wzrostów. Ze względu na tę sytuację Krajowa Rada Fizjoterapeutów podjęła decyzję o zmianie terminu organizacji zjazdu.

Jak czytamy w oświadczeniu na stronie KIF średnia wieku wśród fizjoterapeutów to 36 lat, a aktualnie prawie 60% zarażonych COVID-19 w wariancie Delta to ludzie do 39 roku życia. Tym samym specjaliści mogliby stać się pasem transmisyjnym do rozprzestrzeniania się wirusa.

Przypominamy także, że jedynie 64% osób spośród tej grupy zawodowej zaszczepiło się jedną dawką, 69% dwoma dawkami przeciwko koronawirusowi.

Delegaci, którzy zostali wybrani w wyborach przeprowadzonych w maju i czerwcu 2021 roku nie zmienią się i wezmą udział w zjeździe w nowym terminie.

Krajowa Izba Fizjoterapeutów podkreśla, że spotkanie odbędzie się w najszybszym możliwym terminie, natomiast nie później niż do 60 dni od dnia odwołania stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii.

źródło: kif.info.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij