Celem projektu jest pomoc osobom, które doznały poważnego urazu i nie mają możliwości wykonywania swojego dotychczasowego zawodu. Dzięki rehabilitacji mają znaleźć pracę.

Projekt będzie się składał z trzech modułów:

  • moduł zawodowy – spotkania i warsztaty z doradcą zawodowym oraz szkolenia zawodowe,

  • moduł medyczny – zabiegi fizjoterapeutyczne,

  • moduł psychospołeczny – wzmocnienie umiejętności społecznych i psychologicznych.

Zespół specjalistów zdecyduje o ilości zajęć w ramach poszczególnych modułów po indywidualnych konsultacjach. Cały projekt natomiast kończy się egzaminem i przyznaniem certyfikatu. W czasie trwania rehabilitacji, uczestnicy będą musieli przebywać w jednym z czterech Ośrodków Rehabilitacji Kompleksowej. O tym, do którego Ośrodka trafią, zdecyduje miejsce zamieszkania.

W projekcie może wziąć udział każdy, kto w wyniku wypadku lub choroby stracił swoją dotychczasową pracę, a chciałby znaleźć nowe miejsce zatrudnienia.

Źródło: www.twojezaglebie.pl

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij