SALMED to największe w Polsce targi sprzętu i wyposażenia medycznego. Wydarzenie odbędzie się 23-25 marca 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
23.03.2022
Data zakończenia:
25.03.2022
Strona www:
www.salmed.pl

Z uwagi na dynamiczną sytuację epidemiologiczną oraz jej trudny do prognozowania rozwój w Polsce i na świecie, Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o zmianie terminu Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED planowanych na 24-26 marca 2021. Wydarzenie odbędzie się rok później.

Obecne obostrzenia władz centralnych zakazują m.in. działalności związanej z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, konferencje i eventy. Celem jest ochrona przed dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19.

W poszanowaniu zaangażowania wszystkich służb medycznych kraju w walkę z epidemią oraz w trosce o bezpieczeństwo zarówno wystawców jak i zwiedzających targi SALMED, Zarząd MTP podjął trudną decyzję o przełożeniu wydarzenia na 23-25 marca 2022 r.

- Targi Salmed organizujemy od wielu lat, dbając o relacje z naszymi partnerami, wystawcami oraz zwiedzającymi. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Teraz dla większości z nich najważniejszym wyzwaniem jest zapobieganie dalszemu rozwojowi epidemii. Toczą walkę z wirusem na wielu frontach: w szpitalach, przychodniach i w firmach działających na rynku medycznym. Te priorytety są dla nas oczywiste. Pełni podziwu i uznania dla ogromnego wysiłku służb medycznych, nie chcielibyśmy stawiać nikogo z tego środowiska przed trudnymi wyborami. Dlatego decyzja o przeniesieniu targów SALMED wydaje nam się nie tylko słuszna, ale i konieczna. W imieniu całego zespołu bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie i dotychczasowe zaangażowanie w organizację tego wydarzenia. Mam nadzieję, że edycja SALMED 2022 będzie nie tylko atrakcyjna i wartościowa merytorycznie, ale przede wszystkim bezpieczna. Głęboko wierzymy, że przerwa w organizacji targów sprawi, że w 2022 roku spotkamy się w jeszcze większym gronie, z jeszcze ciekawszą ekspozycją i wyjątkową atmosferą, która od lat przyciąga do Poznania wszystkich zainteresowanych nowymi trendami w medycynie – mówi Paulina Pietrzak, dyrektor targów SALMED.

SALMED to największe w Polsce targi sprzętu i wyposażenia medycznego. Od lat są doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów pomiędzy przedstawicielami medycyny, biznesu i nauki. Wydarzenie odbędzie się 23-25 marca 2022 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij