W dniach 17 do 20 czerwca 2021 roku zapraszamy na sympozjum, którego tematem będą Współczesne, skuteczne metody leczenia zaburzeń zrostu w obrębie narządu ruchu.

Lokalizacja:
Giżycko
Data rozpoczęcia:
17.06.2021
Data zakończenia:
20.06.2021
Strona www:
http://www.mazu...

IX Mazurskie Sympozjum Ortopedyczne jest organizowane przez Oddział Urazowo-Ortopedyczny „Szpitala Giżyckiego”, Klinikę Ortopedii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Otwocku, jak również Oddział Warmińsko-Mazurski Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.  Tematykę Sympozjum zasugerowały lokalne środowiska ortopedyczne: współczesne, skuteczne metody leczenia zaburzeń zrostu w obrębie narządu ruchu.

Komitet Naukowy i Organizacyjny zachęca do czynnego udziału w obradach, wymiany doświadczeń oraz umacniania poczucia, że prężnie tworzone jest ważne środowisko zawodowe oraz naukowe w obliczu wyzwania, jakim jest przywracanie chorych do zdrowia.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij