III edycja REHexpo w Sosnowcu już w 2020 roku na jesień. Wystawa i wydarzenia towarzyszące służą do wymiany doświadczeń oraz istotnych branżowych informacji.

Lokalizacja:
Sosnowiec
Data rozpoczęcia:
23.10.2020
Data zakończenia:
24.10.2020
Strona www:
https://old.exp...

Z myślą o zdrowiu i pacjentach!

REHexpo to możliwość integracji środowisk związanych z rehabilitacją. Stanowi źródło informacji i fachowej wiedzy, spotkań ze nowoczesnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń w dynamicznie rozwijającej się branży. Oferuje szeroki zakres tematyczny dotyczący profilaktyki, diagnozowania i leczenia w fizjoterapii, medycynie fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii, medycynie sportowej i lecznictwie uzdrowiskowym.

Podczas wydarzenia odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Popularno – Naukowa pt.: „Symbioza fizjoterapeuty, lekarza i inżyniera szansą na rozwój naukowy - Fizjoterapia i aktywność zdrowotna", której organizatorem jest Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach i Expo Silesia. Nad merytoryką czuwają również: Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Gliwicach i Uniwersytet Śląski w Katowicach. Ponadto odbędzie się seminarium pt.: „FDM jako interdyscyplinarny model terapeutyczny- współpraca fizjoterapeuty, lekarza, dietetyka i trenera sportu”, którego organizatorem jest Angitia i Expo Silesia. Nie zabraknie rozmów, spotkań, pokazów oraz prezentacji, stanowiących doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów.

Więcej informacji na stronie: www.rehexpo.pl

Kontakt:                                                                                                                           Miejsce:

Małgorzata Krawiec – Manager Projektu                                                            Expo Silesia Sp. z o.o.

tel.: +48 510 030 325                                                                                          ul. Braci Mieroszewskich 124

e-mail: rehexpo@exposilesia.pl                                                                          41-219 Sosnowiec

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁTWORZENIA NASZEGO WYDARZENIA!

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij