„REHABILITACJA KARDIOLOGICZNA 2020 – od nauki do praktyki” będzie tematem przewodnim kolejnego 24 Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

Lokalizacja:
ONLINE
Data rozpoczęcia:
27.05.2021
Data zakończenia:
29.05.2021
Strona www:
https://rehabil...

Ostatni rok był pełen trudnych i nadzwyczajnych wyzwań dla rehabilitacji kardiologicznej w Polsce, w Europie i na całym świecie.

Pandemia COVID-19 była powodem dwukrotnego przekładania terminu Sympozjum, które już finalnie miało odbyć się w maju br. w Wiśle/Ustroniu. Niestety aktualny stan pandemii w Polsce pozbawił organizatorów nadziei, że w ostatni tydzień maja uczestnicy spotkają się razem w Beskidach. Dlatego też zmieniona została forma corocznego spotkania naukowo-szkoleniowego na ONLINE. Co ważne, uczestnicy Sympozjum będą mieli możliwość zapoznania się z prezentacjami również po zakończeniu Sympozjum.

Temat Sympozjum nawiązuje do podstaw naukowych rehabilitacji kardiologicznej i do stosowania ich w praktyce klinicznej. Coraz częściej mówimy o opiece kompleksowej w kardiologii, a to właśnie dobrze realizowana rehabilitacja kardiologiczna była i jest najlepszym przykładem takiej opieki. Rehabilitacja kardiologiczna w każdej jej formie realizacji: szpitalna, dzienna czy telerehabilitacja, jest filarem kompleksowego podejścia do opieki nad osobą z chorobami sercowo-naczyniowymi. – tłumaczy prof. dr hab. n. med. Anna Jegier, Przewodnicząca Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK. Zapraszamy w dniach 28-29 maja 2021 roku przed ekrany komputerów i innych elektronicznych urządzeń! Do zobaczenia!


Więcej informacji o Sympozjum, a także możliwość rejestracji na wydarzenie dostępne
są na stronie internetowej Sympozjum: https://rehabilitacja2020.ptkardio.pl/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij