Celem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Innowacyjna Fizjoterapia jest udowodnienie, że fizjoterapia to praktyczna, aplikacyjna, pełna wyzwań i pasji nauka.

Lokalizacja:
Lublin
Data rozpoczęcia:
04.04.2020
Data zakończenia:
05.04.2020
Strona www:
http://www.inno...

Lublin, 4-5 kwietnia 2020 r.

Organizatorzy:  Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL

Podczas wydarzenia będzie możliwość nawiązania kontaktów branżowych, jak i okazja do poszerzenia swojej wiedzy i doświadczeń. Naszym celem jest stworzenie ogólnopolskiego panelu dyskusyjnego skupionego wokół interdyscyplinarnego podejścia do fizjoterapii i poruszenie jej roli w neurologii, pediatrii i sporcie. Pragniemy pokazać, że można wyjść poza ramy narzucone przez system i udowodnić, że fizjoterapia to nie typowa nauka, ale pasjonujący sposób na życie.

Do udziału zapraszamy fizjoterapeutów, osoby ze środowiska medycznego i około medycznego oraz wszystkim pasjonatów fizjoterapii. Coraz bardziej interdyscyplinarny charakter fizjoterapii pozwala na znalezienie jej elementów w wielu dziedzinach nauki. W związku z tym mile widziane będzie także uczestnictwo np. fizyków, biochemików, biotechnologów, inżynierów, pedagogów, psychologów, logopedów itd. Wierzymy, że Konferencja Innowacyjna Fizjoterapia przyczyni się do tworzenia międzyuczelnianych zespołów badawczych oraz realizacji interdyscyplinarnych projektów o charakterze naukowo-badawczym.

Aby wziąć udział w Konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja trwa do 12 marca 2020 roku.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij