Już 6 i 7 grudnia 2019 w Łodzi, na Międzynarodowej Konferencji Naukowej spotkają się eksperci specjalizujący się w wieloaspektowym wspomaganiu rozwoju dzieci. Organizatorem konferencji jest Fundacja Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”.

Lokalizacja:
Łódź „Kolorowy Ośrodek” Fundacji Pomocy Dzieciom „Kolorowy Świat”
Data rozpoczęcia:
06.12.2019
Data zakończenia:
07.12.2019
Strona www:
https://www.kol...

 „Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka” jest tematem przewodnim tegorocznej Międzynarodowej Konferencji Naukowej odbywającej się na początku grudnia w Łodzi. Podczas dwudniowych wykładów oraz warsztatów prowadzonych przez polskich i zagranicznych ekspertów, uczestnicy konferencji będą mogli zapoznać się między innymi z najnowszymi badaniami dotyczącymi  zaburzeń rozwojowych oraz strategiami pomocy terapeutycznej, fizjoterapeutycznej czy neurologopedycznej w tym zakresie.

 
Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w dwudniowych wykładach i warsztatach z zakresu m.in. strategii terapeutycznych stosowanych w przypadku dziecka urodzonego przedwcześnie, zaburzeń percepcji wzrokowej, rozwoju kontroli posturalnej, zdolności widzenia funkcjonalnego, strategii terapeutycznych w przypadku hemiplegii i diplegii, pionizacji dzieci z uszkodzeniami OUN, wspomagania rozwoju sensomotorycznego, wczesnej interwencji logopedycznej, modulacji sensorycznej czy prowadzenia terapii dzieci z asymetriąprowadzonych przez:  Sarah Capelovitch, Jagoda Cieszyńska, Magdalena Grycman, Andrea Guzzetta, Teresa Kaczan, Liliana Klimont, Christine Roman, Agnieszka Stępień, Małgorzata Szmurło i Zofia Szwiling. 

 

Tegoroczna konferencja adresowana jest do lekarzy, fizjoterapeutów, terapeutów, logopedów, psychologów, pedagogów specjalnych, studentów kierunków medycznych oraz wszystkich specjalistów  działających w obszarze wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.

Zapisy na konferencję na : https://www.kolorowyswiat.org/ekspert-mpd/konferencja


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij