SALMED - największe w Polsce targi sprzętu medycznego gromadzą liderów rynku medycznego.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
18.03.2020
Data zakończenia:
20.03.2020
Strona www:
https://www.sal...

Międzynarodowe Targi SALMED to okazja do nawiązania kontaktów pomiędzy przedstawicielami świata medycyny oraz biznesu i nauki. Podczas wydarzenia prezentowane są oferty producentów między innymi:

  • aparatury i instrumentów medycznych,
  • wyposażenia szpitali oraz gabinetów lekarskich,
  • sprzętu laboratoryjnego oraz rehabilitacyjnego.

Program wydarzeń jest skierowany w głównej mierze do zwiedzajacych zawodowo zwiazanych z branżą medyczną, w tym między innymi do ratowników medycznych, rehabilitantów oraz studentów medycyny. Podczas targów SALMED uczesnicy mogą również brać udział w licznych seminariach, specjalistycznych konferencjach oraz warsztatach i wykładach.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij