Praca z pacjentem w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii wymaga ciągłego rozwoju zawodowego - Twoja opinia pomoże innym wybrać najbardziej odpowiednie szkolenie.

Brałeś udział w wartościowym szkoleniu? Poznałeś instruktora, którego warto polecić? Podziel się opinią z innymi fizjoterapeutami!

W każdym wydaniu czasopisma "Rehabilitacja w Praktyce" w dziale "Kalendarium" zamieszczamy kursy doskonalące, które naszym zdaniem są najbardziej praktyczne. Aby zweryfikować ich wartość, zachęcamy do kontaktu z redakcją oraz podzielenia się swoją opinią na temat danego szkolenia. Nabardziej przydatne opinie zostaną zamieszczone na łamach "Rehabilitacji w Praktyce". Zachęcamy także do dzielenia się opiniami innych kursów, szczególnie tych, które Twoim zdaniem mogą być przydatne w rozwoju zawodowym pracy fizjoterapetuty i rehabilitanta.

 

Kontakt do redakcji:

rehabilitacja@elamed.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij