Fizjoterapeuci w swojej codziennej pracy niejednorodnie spotykają się z koniecznością przygotowania programu rehabilitacyjnego i zaleceń dla pacjentów z urazami czy uszkodzeniami w obrębie kolana.

W niniejszej części omówione zostały uszkodzenie łąkotek i powierzchni stawu udowo-piszczelowego.

W kolejnych numerach znajdziecie Państwo materiały dotyczące:
• zaburzeń w obrębie rzepki (boczne przyparcie rzepki, zwichnięcie rzepki, przerost fałdu skrzydłowatego, uszkodzenie więzadła właściwego rzepki, uszkodzenia powierzchni stawu rzepkowo-udowego),
• uszkodzenia więzadeł stawu kolanowego (ACL, PCL MCL, LCL i więzadła właściwego rzepki),
• wybrane metody leczenia operacyjnego z uwzględnieniem nowych terapii leczenia.

Jesteśmy przekonani, że tak kompleksowe opracowanie materiałów będzie nie tylko bogatą dawką wiedzy, ale jednocześnie wygodnym narzędziem w codziennej pracy.

W przygotowaniu także kolejne materiały dotyczące kończyny górnej.

Przeczytaj cały artykuł:


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij