Zapraszamy do udziału w II edycji Targów Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo, które odbędą się 12- 13 kwietnia 2019r. w Centrum Targowo- Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu

Lokalizacja:
Sosnowiec
Data rozpoczęcia:
12.04.2019
Data zakończenia:
13.04.2019
Strona www:
https://exposil...

Celem Targów jest możliwość wymiany doświadczeń i istotnych informacji w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w dziedzinach fizjoterapii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej, osteopatii i lecznictwa uzdrowiskowego. Podczas wydarzenia zaprezentują się producenci i dystrybutorzy najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego, ortopedycznego oraz dostawcy usług i rozwiązań dla środowiska medycznego, okołomedycznego oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.

Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in.: sprzęt rehabilitacyjny, diagnostyczny, zaopatrzenie ortopedyczne, wyposażenie gabinetów, przychodni, szpitali, nowoczesne rozwiązania technologiczne, produkty medyczne, środki transportu, sport, odnowę biologiczną, doradztwo i usługi.

Targom REHexpo towarzyszyć będzie bogaty program naukowy oraz liczne warsztaty, szkolenia oraz prezentacje. Jest to niezwykła okazja do zaczerpnięcia wiedzy od wybitnych specjalistów, zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami z branży. Na targach łączymy środowiska powiązane z kompleksową rehabilitacją oraz dajemy możliwość spotkań i przeprowadzenia rozmów z przyszłymi, jak i obecnymi klientami i kontrahentami.

Do odwiedzenia REHexpo zostaną zaproszeni właściciele i kadra zarządzająca państwowymi i prywatnymi palcówkami rehabilitacyjnymi oraz szpitalami, dyrektorzy sanatoriów, władze miejscowości uzdrowiskowych, właściciele gabinetów, fizjoterapeuci, osteopaci, lekarze, ortotycy, pracownicy medyczni i kadra naukowa oraz osoby odpowiedzialne za zarządzanie badaniami i rozwojem przedsiębiorstw.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij