W imieniu Organizatorów zapraszamy serdecznie do udziału w XI Międzynarodowych Dniach Rehabilitacji "Potrzeby i standardy współczesnej rehabilitacji" pod Patronatem Honorowym JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. SYLWESTRA CZOPKA

Lokalizacja:
Rzeszów
Data rozpoczęcia:
28.02.2019
Data zakończenia:
01.03.2019
Strona www:
https://www.reh...

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XI Międzynarodowych Dniach Rehabilitacji "Potrzeby i standardy współczesnej rehabilitacji", które odbędą się 28.02-01.03.2019 r., w Rzeszowie.

Tematyką konferencji będzie:
Rehabilitacja w chorobach i urazach narządu ruchu, układu nerwowego oraz u dzieci. Rehabilitacja w chorobach cywilizajnych oraz tematy wolne.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij