Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Forum Praktyków Skoliozy to sześć sesji referatowych dotyczących miedzy innymi fizjoterapii w leczeniu deformacji kręgosłupa.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
15.03.2019
Data zakończenia:
15.03.2019
Strona www:
https://www.awf...

Organizatorzy Forum przewidują sześć sesji referatowych. W sesjach przedstawione zostaną wystąpienia dotyczące operacji i fizjoterapii w leczeniu operacyjnym deformacji kręgosłupa, fizjoterapii w skoliozach wczesnodziecięcych i dziecięcych, w operacjach skolioz nerwowo-mięśniowych. Prelegenci poruszą kwestie dotyczące bólu po operacji skoliozy i przedstawią propozycje radzenia sobie z nimi. Omówione zostaną również aspekty aktywności fizycznej oraz wskazania i przeciwwskazania do uprawiania sportu. W szóstej sesji Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z konkretnymi przypadkami klinicznymi prezentowanymi przez fizjoterapeutów i lekarzy.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij