Serdecznie zapraszamy na VIII Międzynarodową Konferencję Naukową „Myśl Rehabilitacyjna Profesora Andrzeja Seyfrieda”

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
18.05.2019
Data zakończenia:
19.05.2019
Strona www:
https://www.awf...

W imieniu Organizatorów mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Myśl rehabilitacyjna Profesora Andrzeja Seyfrieda".

Profesor Andrzej Seyfried był jednym z najwybitniejszych polskich specjalistów w dziedzinie rehabilitacji, współtwórcą Polskiej Szkoły Rehabilitacji, wykładowcą licznych uczelni krajowych i zagranicznych, ekspertem ds. rehabilitacji i szefem misji międzynarodowej WHO. Zorganizował również system opieki rehabilitacyjnej nad osobami niepełnosprawnymi ze środowisk wiejskich.

Wydział Rehabilitacji AWF w Warszawie organizuje cykliczne konferencje poświecone myśli rehabilitacyjnej Profesora Andrzeja Seyfrieda. Tematem tegorocznej konferencji jest "Bark-następstwo ewolucji". Jest to ważne spotkanie naukowe dla zainteresowanych rehabilitacją kardiologiczną, neurologiczną i ortopedyczną. Organizatorzy Konferencji przewidują przeprowadzenie szejściu sesji oraz warsztatów.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij