Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w II Konferencji pt.” Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych”‚ która odbędzie w Krynicy Zdroju w nastrojowym Hotelu Krynica w dniach od 21 do 24 lutego 2019 roku.

Lokalizacja:
Krynica Zdrój
Data rozpoczęcia:
21.02.2019
Data zakończenia:
24.02.2019
Strona www:
https://konfere...

II Konferencja pt. "Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych", połączona z
I Mistrzostwami Polski Lekarzy Stomatologów i Fizjoterapeutów w narciarstwie alepejskim, która odbędzie się w Krynicy Zdroju 21-24.02.2019 r.

Prelegenci wprowadzą Państwa w najnowsze zagadnienia diagnostyki, leczenia oraz fizjoterapii w przypadkach bruksizmu w kontekście obturacji górnych dróg oddechowych, fizjoterapii w onkologii głowy i szyi oraz psychoonkologii . Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i odbywa się z udziałem wybitnych wykładowców ekspertów w dziedzinie diagnostyki, leczenia, fizjoterapii Dysfunkcji Układu Ruchowego Narządu Żucia również z Niemiec i Litwy. Istnieje możliwość zgłaszania prac naukowych do wygłoszenia.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij