Konferencja pt. "Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych” połączona jest z I Mistrzostwami Polski Lekarzy Stomatologów i Fizjoterapeutów w narciarstwie alepejskim.

Lokalizacja:
Krynica Zdrój
Data rozpoczęcia:
21.02.2019
Data zakończenia:
24.02.2019
Strona www:
https://konfere...

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i odbędzie się z udziałem wybitnych wykładowców ekspertów w dziedzinie diagnostyki, leczenia, fizjoterapii Dysfunkcji Układu Ruchowego Narządu Żucia. Prelegenci wprowadzą uczestników w najnowsze zagadnienia diagnostyki, leczenia oraz fizjoterapii w przypadkach bruksizmu w kontekście obturacji górnych dróg oddechowych, fizjoterapii w onkologii głowy i szyi oraz psychoonkologii.

W pierwszym dniu konferencji zespół wykładowców specjalistów, klinicystów oraz praktyków przedstawi podejście do leczenia i fizjoterapii Dysfunkcji Układu Ruchowego Narządu Żucia. W drugim dniu natomiast odbędą się I Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów i Fizjoterapeutów w narciarstwie alpejskim co stanowi wyjątkowe wydarzenie również towarzyskie.

Konferencja będzie odbywać się pod Patronatem: Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum , Polskiego Towarzystwa  Leczenia Twarzy i Czaszki , Instytutu Fizjoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum , Krajowej Rady Fizjoterapeutów,


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij