Sympozjum pt. "Robotyka i wirtualna rzeczywistość w rehabilitacji" odbędzie się 4 października w Uzdrowisku Kamień Pomorski.

Lokalizacja:
Międzywodzie
Data rozpoczęcia:
04.10.2018
Data zakończenia:
06.10.2018
Strona www:
http://ptreh201...

Polskie Towarzystwo Rehabilitacji, Klinika Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uzdrowisko Kamień Pomorski mają przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w XIX Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji pt. "Robotyka i wirtualna rzeczywistość w rehabilitacji", które odbędzie się 4-6 października w Uzdrowisku Kamień Pomorski w Kamieniu Pomorskim oraz w Hotelu Marena w Międzywodziu.

Celem organizowanego Sympozjum jest wymiana informacji, doświadczeń i poglądów związanych z rozwojem robotyki, wirtualnej rzeczywistości i telemedycyny we współczesnej rehabilitacji. Sympozjum będzie stanowiło okazję do przedyskutowania aktualnego stanu wiedzy i możliwości w zastosowaniu nowoczesnych technologii przy udziale wielu znamienitych gości z zagranicy i z Polski.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij