X Konferencja naukowa z cyklu „Rola pielęgniarki w rehabilitacji” i 5 Śląskie Sympozjum Fizjoterapii. Temat wiodący: Lekarz, pielęgniarka, fizjoterapeuta - partnerzy w działaniu.

Lokalizacja:
Tarnowsie Góry
Data rozpoczęcia:
16.11.2018
Data zakończenia:
16.11.2018
Strona www:
http://www.rept...

16 listopada w Tarnowskich Górach odbędzie się Konferencja "Rola pielęgniarki w rehabilitacji". Konferencja ta jest kontynuacją cyklu:

  • Rola pielęgniarki w rehabilitacji. a także
  • Śląskie Sympozjum Fizjoterapii

Celem i tematyki Konferencji będzie propagowanie idei kompleksowej rehabilitacji osób niepełnosprawnych, w tym problemów związanych z interdyscyplinarnością procesu opieki z uwzględnieniem wielu aspektów z zakresu leczenia, pielęgniarstwa i fizjoterapii w chorobach cywilizacyjnych.

Formuła konferencji zakłada referaty zaproszonych wykładowców. Warto również wspomnieć, iż wszyscy uczestnicy Konferencji otrzymają certyfikaty uczestnictwa.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij