Zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji "Schorzenia stóp: stare mity – nowe rozwiązania", która odbędzie się 16 czerwca w Warszawie.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
16.06.2018
Data zakończenia:
16.06.2018
Strona www:
https://konfere...

Większość ludzi przychodzi na świat ze zdrowymi stopami, a jednak 2/3 dorosłych cierpi na bóle stóp. Ulgę w tych dolegliwościach mogą przynieść specjaliści zajmujący się zdrowiem stóp – podolodzy, fizjoterapeuci, ortopedzi, technicy ortopedyczni i inni.

Najnowsze badania wykazują, że dotychczasowe sposoby leczenia bóli śródstopia często bazują na fałszywych założeniach dotyczących budowy stopy i jej biomechaniki. Przykładem może tu być teoria 3 punktów podparcia lub wskazywanie sklepienia poprzecznego.

W krajach niemieckojęzycznych wielu specjalistów zajmujących się stopami już od lat kwestionuje wskazane teorie stosując się w swej praktyce do nowych założeń terapeutycznych. Na ich podstawie np. udało się Willemu Jurtinowi stworzyć zupełnie nowy model wkładki, która w przeciwieństwie do wkładki tradycyjnej, wykonywanej na bazie stopy obciążonej, modelowana jest na stopie wiszącej swobodnie.

Konferencja ma na celu zbliżenie do siebie polskich ekspertów ds. stóp ze specjalistami ze strefy niemieckojęzycznej. Naszą intencją jest, by rozpoczęty transdyscyplinarny dialog zaowocował dalszą, intensywną wymianą wiedzy i doświadczeń środowisk profesjonalnie zajmujących się zdrowiem układu ruchu.

Zapraszamy do udziału specjalistów z dziedziny fizjoterapii, rehabilitacji, medycyny sportowej, podologii, ortopedii, osteopatii,  techników i szewców ortopedycznych, lekarzy pediatrów jak i geriatrów oraz wszystkich, którzy są świadomi, jak ważną rolę dla całego ciała odgrywa dobra kondycja stóp.

Wykłady niemieckojęzyczne będą tłumaczone na język polski.

Więcej informacji na konferencja-stopy.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij