VI Opolski Festiwal Fizjoterapii - Rehabilitacja w praktyce

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Opolskim Festiwalu Fizjoterapii, który odbędzie się w dniach 8-9.06.2018 r.

Lokalizacja:
Opole
Data rozpoczęcia:
08.06.2018
Data zakończenia:
09.06.2018
Strona www:
http://off.po.o...

Festiwal Fizjoterapii podzielony jest na trzy części: konkurs wiedzy na temat fizjoterapii, sesje naukowe z wystąpieniami prelegentów oraz warsztaty wiedzy praktycznej.

Odbędzie się także uroczystość nadania tytułu „Gwiazdy Fizjoterapii” osobie szczególnie zasłużonej dla rozwoju tej dziedziny w Polsce.

Konkurs wiedzy odbywać się będzie w 3 kategoriach: dla studentów studiów I stopnia (debiuty), studentów studiów II stopnia (premiery), oraz magistrów fizjoterapii (talenty). Nagrodami w konkursie będą m.in. kursy specjalistyczne dla fizjoterapeutów.

W programie przewidziano sesje naukowe (varia) z wystąpieniami studentów i młodych pracowników nauki. Prelegenci będą mieli 5 minut na zaprezentowanie wyników swoich badań.

W trzeciej części Festiwalu odbędą się warsztaty wiedzy praktycznej.

Wiecej informacji na off.po.opole.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij