Miednica człowieka – spojrzenie wieloaspektowe - Rehabilitacja w praktyce

Zapraszamy do wzięcia udziału w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Myśl rehabilitacyjna profesora Andrzeja Seyfrieda” pt. „Miednica człowieka – spojrzenie wieloaspektowe”, która odbędzie się 18-19 maja w Warszawie.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
18.05.2018
Data zakończenia:
19.05.2018
Strona www:
http://www.awf....

Do udziału w Konferencji rozwijającej "Myśl rehabilitacyjną profesora Andrzeja Seyfrieda" zapraszamy pracowników naukowych i praktyków, studentów, fizjoterapeutów, lekarzy, terapeutów zajęciowych, specjalistów adaptowanej aktywności fizycznej i sportu niepełnosprawnych, psychoterapeutów oraz innych specjalistów ochrony zdrowia.
W trakcie dwudniowej konferencji odbędą się sesje naukowe prezentacyjne oraz sesje referatowe, sesja plakatowa, warsztaty oraz forum dyskusyjne. Sesje tematyczne dotyczyć będą metod  diagnostycznych i fizjoterapii miednicy, najnowszych metod leczenia urazów miednicy, znaczenia i roli miednicy w problematyce postawy ciała, fizjoterapii w schorzeniach ginekologiczno-urologicznych, aspektów psychiatrycznych oraz kulturowych i wychowawczych u osób z problemami z miednicą.
Poza wykładami zapraszamy uczestników do udziału w warsztatach. Będą one ukierunkowane na problematykę anatomii palpacyjnej, pracy z ciałem, trening mięśni dna miednicy, fizjoterapii w endometriozie, terapii wysiłkowego nietrzymania moczu oraz osteopatii ginekologicznej.

Więcej informacji na stronie: www.awf.edu.pl/wr/nauka/konferencje-i-seminaria-naukowe/skn


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij