Spine MT K1 (Shinhwa Medical Co., Ltd., Republika Korei) jest to nieinwazyjna, wielofunkcyjna aparatura z możliwością personalizacji, której głównymi funkcjami są dekompresja i mobilizacja kręgosłupa w odcinku krzyżowym, lędźwiowym i piersiowym.

Koncepcja jej funkcjonowania opiera się na wykorzystaniu wzajemnych powiązań między poszczególnymi odcinkami kręgosłupa ze wzmacnianiem i relaksacją odpowiednich grup mięśniowych. Niektóre funkcje są efektem naukowego wykorzystania metod znanych z chiropraktyki. Ćwiczenia z użyciem tego sprzętu mogą znaleźć zastosowanie zarówno w leczeniu dyskopatii, jak i bólu pleców bez podłoża organicznego (np. wskutek przeciążenia pracą wykonywaną w nieodpowiedniej pozycji). Ustawienia urządzenia można regulować w trybie automatycznym lub manualnym, zależnie od potrzeb pacjenta. Jedna sesja terapeutyczna zajmuje 30 minut.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij