Metoda LEONARDO (Chinesport, Włochy) opracowana została dla potrzeb programów rehabilitacji osób z zaburzeniami propriocepcji.

Metoda LEONARDO (Chinesport, Włochy) opracowana została dla potrzeb programów rehabilitacji osób z zaburzeniami propriocepcji. Obejmuje ona duży zakres zróżnicowanych ćwiczeń, ukierunkowanych na trenowanie propriocepcji zarówno w obrębie kończyn, jak i całego ciała.

W zależności od potrzeb, płyta główna może być mocowana np. na sprężynach, walcach lub kulach magnetycznych i połączona z dodatkowym osprzętem, np. płytką z otworami lub z zestawem namagnetyzowanych pałeczek. Zastosowanie tego systemu, opartego na sprzężeniu zwrotnym, pozwala ocenić występujące u pacjenta zaburzenia propriocepcji, wzmacniać mechanizmy kompensacji ewentualnych ubytków i monitorować postęp rehabilitacji.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij