Stoły do masażu z gamy LINEA (Clap Tzu GmbH, Niemcy) to jedyny przenośny sprzęt tego typu z elektryczną regulacją wysokości. Panel sterujący regulacją wysokości, usytuowany z boku blatu, jest łatwy w obsłudze i zapewnia fizjoterapeucie wygodny dostęp

Stoły do masażu z gamy LINEA (Clap Tzu GmbH, Niemcy) to jedyny przenośny sprzęt tego typu z elektryczną regulacją wysokości. Panel sterujący regulacją wysokości, usytuowany z boku blatu, jest łatwy w obsłudze i zapewnia fizjoterapeucie wygodny dostęp.

Dwa linearne mechanizmy napędowe, wbudowane w aluminiowe wsporniki, przesuwają blat w górę albo w dół prawie bezszelestnie. Stół składa się łatwo, a po złożeniu mieści się w stosunkowo małej przestrzeni. Model LINEA Wellness wyróżnia się szczególnie miękką i komfortową tapicerką grubości 55 mm, a LINEA Physio – poręcznym formatem (wymiary 192x65 cm, waga 27 kg), przydatnym zwłaszcza dla masażystów wykonujących zabiegi w domu pacjenta, w hotelach czy też na wyjeździe z zespołem sportowym. Wszystkie modele mają nośność do 150 kg i tapicerkę w jednym z 13 kolorów do wyboru.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij