Urządzenie Reha-Slide (Reha-Stim GmbH & Co. KG, Niemcy) przeznaczone jest do ćwiczeń kończyny górnej, z równym udziałem stawu barkowego, łokciowego i nadgarstkowego, z ukierunkowaniem zwłaszcza na rehabilitację pacjentów z niedowładem połowiczym.

Pacjent ćwiczy z użyciem obu rąk, dzięki czemu zdrowa ręka wspomaga niesprawną. Zintegrowana regulowana rama umożliwia ustawienie płaszczyzny ćwiczeń pod jednym z pięciu kątów, aby zapewnić odpowiednią pozycję kończyn górnych pacjenta. Opór można swobodnie regulować, dostosowując go do indywidualnych możliwości użytkowników. Urządzenie wyposażone jest opcjonalnie w elementy dodatkowe, np. w uprząż przytrzymującą tułów w celu zapobiegania ruchom kompensacyjnym. Możliwe jest także urozmaicenie zakresu ćwiczeń za pomocą bezprzewodowej myszy oraz oprogramowania kompatybilnego z Windows XP©, które zapewnia pacjentom wiele zadań i gier o trudności dostosowanej do ich potrzeb, a terapeucie umożliwia dokumentację prowadzonych ćwiczeń i długoterminową ocenę sukcesu terapeutycznego.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij