Protetyczne stopy Triton, oferowane przez firmę Ottobock, idealnie spełniają wymagania użytkowników w zakresie aktywnego stylu życia.

StopaTriton składa się z połączonych ze sobą trzech elementów. Sprężysta część przodostopia wraz ze sprężystym dwuczęściowym elementem piętowym wykonane są z włókna węglowego i tworzą konstrukcję nośną. Z wysokiej jakości polimeru został natomiast wykonany sprężysty element podeszwowy, który łączy wszystkie te części, tworząc zamknięty system, co zapewnia niezwykle harmonijną pracę stopy podczas chodu.

Zalety stóp Triton:

  • bardzo harmonijna charakterystyka przekolebania stopy, dzięki interaktywnemu systemowi składającemu się z połączonych trzech elementów sprężystych,
  • zauważalne zgięcie podeszwowe w trakcie obciążania pięty,
  • dzielona przednia część stopy dla większego bezpieczeństwa, stabilności i kontroli w trakcie chodzenia i stania,
  • doskonała dynamika a także efektywne magazynowanie oraz zwrot energii,
  • łatwość dopasowania do indywidualnych potrzeb użytkownika za pomocą dołączanych klinów piętowych,
  • szeroki zakres zastosowań, od codziennych czynności do rekreacji i uprawiania sportu, w tym też sportów wodnych.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij