Jeśli pacjent potrzebuje ćwiczeń mających na celu przywrócenie stabilności posturalnej i równowagi, dobrym rozwiązaniem może być Gymplate© (Techno Concept SARL, Francja).

Gymplate© to łatwa w obsłudze modułowa platforma rehabilitacyjna wyposażona w czułe detektory siły/nacisku. Rejestrują one przesunięcia środka ciężkości ciała pacjenta, umożliwiając dokładną analizę równowagi. Modularność Gymplate© daje fizjoterapeucie możliwość zmiany warunków zarówno testowych, jak i treningowych, dzięki czemu może on wykryć, jak na stan równowagi wpływają poszczególne bodźce zmysłowe i dopasować do tego program spersonalizowanych ćwiczeń terapeutycznych z wizualnym i akustycznym sygnałem zwrotnym. Multisensoryczna informacja zwrotna daje pacjentowi wgląd w jakość uzyskiwanej przez niego równowagi, motywując go do dalszych postępów kontroli motorycznej.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij