RAPAEL SMART PEGBOARD (NEOFECT Co. Ltd., Korea) to tablica do gier manualnych, która może znaleźć zastosowanie w rehabilitacji w zakresie czynności ruchowej kończyn górnych, umiejętności wizualnych/przestrzennych i zdolności poznawczych.

Wykorzystany w niej program komputerowy zapewnia wizualne i akustyczne sprzężenie zwrotne, dodające pacjentowi motywacji do ćwiczeń. Gry obejmują np. rozmieszczenie kołków w taki sposób, by utworzyły określony kształt lub „trasę” łączącą kilka punktów, odtwarzały wcześniejsze położenie świateł albo „chwytały” uciekający punkt świetlny. Sygnały świetlne, emitowane przez diody LED o dużej intensywności światła, dostarczają podpowiedzi, w których otworkach należy umieścić kołki, zaś sygnały akustyczne zachęcają pacjenta do kontynuowania zadania. Tablica występuje w 3 wariantach: z dużymi kołkami cylindrycznymi (2,3 x 12 cm) w 3 kolorach, z małymi kołkami cylindrycznymi (0,5 x 4 cm) jednobarwnymi i kołkami różnokształtnymi (okrągły/trójkątny/prostokątny, 2,5 x 4 cm) w 4 kolorach.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij