W dniach 1-2 grudnia w Łodzi odbędzie się Międzynarodowa Konferencja Naukowa, której tematem jest wczesne wspomaganie rozwoju dziecka w wieku 1-4.

Lokalizacja:
miasto Łódź
Data rozpoczęcia:
01.12.2017
Data zakończenia:
02.12.2017
Strona www:
http://kolorowy...

Już za kilka tygodni (1-2 grudnia 2017) w Łodzi, na Międzynarodowej Konferencji Naukowej po raz kolejny spotkają się polscy i zagraniczni eksperci specjalizujący się we wczesnym wspomaganiu rozwoju dzieci w wieku 1-4. Zakres merytoryczny konferencji obejmie strategie oraz metody terapeutyczne wykorzystywane do stymulacji rozwoju dzieci z różnymi problemami oraz zaburzeniami rozwojowymi, a podczas dwudniowej konferencji uczestnicy będą mieli możliwość poszerzenia swej wiedzy i wymiany doświadczeń z cenionymi ekspertami – międzynarodowymi instruktorami NDT Bobath – Foteini Zografou, Delfini Papazozoglou, Lilianą Klimont, międzynarodowym instruktorem PNF – Moniką Piwnicką, ortotykiem specjalizującym się w analizie chodu i instruktorem NDT Bobath – Eddy Mellaertsem, logopedą i twórcą metody krakowskiej – prof. Jagodą Cieszyńską oraz neurologopedą i instruktorem NDT Bobath – Aleksandrą Ładą.

Więcej informacji na kolorowyswiat.org/ekspert-mpd/konferencja


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij