Wydział Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w VI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Młodych Fizjoterapeutów. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada 2017 roku.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
25.11.2017
Data zakończenia:
25.11.2017
Strona www:
http://www.awf....

Olimpiada ma już swoją tradycję i z roku na rok staje się coraz większym i coraz bardziej rozpoznawalnym wydarzeniem nie tylko w środowisku fizjoterapeutycznym. Tegoroczna, szósta edycja ma szansę przewyższyć poprzednie, zarówno pod względem puli nagród, jak i liczby uczestników. Dodatkowymi atrakcjami będą ciekawe wykłady, ekspozycje sprzętu, atrakcyjne oferty szkoleń i kursów oraz możliwość nawiązania nowych znajomości.

Test powstaje pod kierownictwem Rady Naukowej, utworzonej przez Dziekanów Uczelni i Wydziałów kształcących fizjoterapeutów w Polsce.

Termin zapisów mija 12 listopada 2017r. Wysokość opłaty rejestracyjnej wynosi 60 zł.

Więcej informacji na stronie organizatora.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij