System do trakcji lędźwiowego odcinka kręgosłupa Vertetrac (Meditrac Ltd., Izrael), zaprojektowany z myślą o innowacyjności i ekonomiczności, znajduje zastosowanie w leczeniu i rehabilitacji rozmaitych schorzeń kręgosłupa.

Vertetrac przewyższa tradycyjne metody trakcji możliwością zastosowania dekompresji w 3 wymiarach: wertykalnym, horyzontalnym i diagonalnym, dzięki trakcji symetrycznej i asymetrycznej, co pozwala na pełną swobodę ruchów podczas leczenia. Koncepcja „trakcji w ruchu” pozwala na uzyskanie poprawy u 85% pacjentów w okresie krótszym niż 2 tygodnie. Korzyści i zalety tej metody to: krótki czas trwania zabiegu (średnio 15-30 minut, czyli znacznie krótszy niż w przypadku trakcji metodami tradycyjnymi), uzyskanie szybkiej ulgi w bólu bez konieczności stosowania leków przeciwbólowych, możliwość stosowania w domu (pacjent po założeniu urządzenia może stać, siedzieć, chodzić, pracować i poruszać się swobodnie), uniwersalny rozmiar, lekki i kompaktowy design, bezpieczeństwo stosowania.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij