Niewątpliwie XXI wiek jest okresem, w którym medycyna ogólna coraz częściej wykorzystuje w celach terapeutycznych wybrane metody z zakresu medycyny fizykalnej.

Obecnie fizjoterapia relatywnie rzadko stanowi podstawową formę leczenia prowadzoną w formie monoterapii, natomiast zwykle traktowana jest jako forma leczenia uzupełniającego, w ramach którego podczas pracy z pacjentem najczęściej stosowanych jest wiele metod, takich jak: kinezyterapia, fizykoterapia, terapia manualna, masaż itp., wykorzystujących terapeutyczne oddziaływanie różnych czynników fizycznych.

Przeczytaj cały artykuł tutaj

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij