Zapraszamy do udziału w XVIII Sympozjum Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji, które odbędzie się 12-14 października 2017 r. w Rzeszowie.

Lokalizacja:
Rzeszów
Data rozpoczęcia:
12.10.2017
Data zakończenia:
14.10.2017
Strona www:
http://www.ptre...

Przewodni temat Sympozjum to „Rehabilitacja od narodzin do starości”.

Celem Sympozjum jest przedstawienie i rozpowszechnienie wiedzy na temat zasad kompleksowej rehabilitacji osób niepełnosprawnych w różnych grupach wiekowych, popularyzowanie biopsychospołecznego modelu rehabilitacji oraz zwrócenie uwagi na konieczność interdyscyplinarnej współpracy w zespołach rehabilitacyjnych.

Prezentacja wykładów monograficznych oraz wyników badań naukowych będzie prowadzona podczas sesji plenarnych, panelowych, plakatowych oraz studenckich. Zaplanowano również warsztaty. Wybitni specjaliści stanowiący skład Komitetu Naukowego zapewniają wysoki poziom merytoryczny Sympozjum.

Szczegóły oraz rejestracja dostepne na stronie: www.ptreh.rzeszow.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij