Rwa ramienna jest częstym schorzeniem ludzi w różnym wieku. Czynnikiem ryzyka jest nieprawidłowa pozycja siedząca podczas wykonywania pracy.

Metoda McKenziego stosowana jest w diagnostyce oraz leczeniu klinicznych zespołów bólowych pochodzenia mechanicznego, takich jak: rwa kulszowa, rwa ramienna czy rwa udowa, oraz w niespecyficznych zespołach bólowych kręgosłupa. Metoda polega na wykonywaniu przez pacjenta odpowiednich ruchów, mających na celu usunięcie przyczyny bólu, a nie objawów. Oprócz ruchów własnych pacjenta stosowane są także techniki manualne.

 

Przeczytaj cały artykuł tutaj

Zobacz film


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij