Koreańska firma Doctor Supply Co., Ltd. opracowała szereg interesujących rozwiązań, pomocnych w rehabilitacji pooperacyjnej narządu ruchu.

Jednym z nich jest Thermo Cuff, przeznaczony dla pacjentów po zabiegach endoprotezowania stawu kolanowego i biodrowego, w przypadku których niezmiernie istotne jest redukowanie bólu i powstających obrzęków oraz zapobieganie żylnej chorobie zakrzepowo-zatorowej. Urządzenie to spełnia oba te cele, aplikując równocześnie krioterapię i masaż powietrzem. Mankiet wykonany jest z bezlateksowej tkaniny, niealergizującej i niedrażniącej skóry, jest łatwy do założenia i zdejmowania. Wkłady chłodzące EZpack, wsuwane w odpowiednie kieszonki, zapewniają lokalną aplikację zimna bez niekorzystnego działania na skórę. Działanie masujące wywierane jest za pośrednictwem kompresora DOCTUS Air Cuff System, aplikującego przerywane ciśnienie w dwóch trybach: przeciwzakrzepowym i przeciwobrzękowym.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij