ALDA Balance Gear (Alexandave Industries Co., Tajwan) to unikalne rozwiązanie umożliwiające ocenę i ćwiczenia równowagi w warunkach ambulatoryjnych.

Urządzenie ma postać kasetki (zawierającej sensor i łącze typu bluetooth, które przesyła zebrane dane na dysk komputera) przytwierdzanej w talii za pomocą elastycznego pasa tak, by znajdowała się nad kręgosłupem w linii środkowej ciała. Rejestruje ono parametry kontroli posturalnej oraz równowagi statycznej i dynamicznej, analizując wychylenia tułowia podczas realizowanych w przychodni lub w domu ćwiczeń rehabilitacyjnych, zajęć sportowych i codziennych aktywności. Zostało ono opracowane przede wszystkim z myślą o rehabilitacji pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi powodującymi zaburzenia równowagi (stany poudarowe, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, porażenie mózgowe), ale może też być przydatne w ocenie i rehabilitacji zaburzeń równowagi związanych z wiekiem czy w medycynie sportowej.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij