Maty gimnastyczne terrasensa® (Hübner GmbH & Co., Niemcy) stwarzają unikalne możliwości ćwiczeń równowagi i koordynacji ruchów w stosunkowo prostej aranżacji.

Wykonane z nieścieralnej i trwałej, łatwej do utrzymania w czystości formowanej pianki poliuretanowej, wykazują różnego rodzaju nierówności (wersje classic, soft, flat, 3D-reflex), z którymi kontakt mobilizuje cały układ nerwowo-mięśniowy, przyczyniając się do poprawy zdolności sensomotorycznych, propriocepcji, równowagi i stabilności, wzmocnienia mięśni i kości. Antypoślizgowa powierzchnia zapobiega upadkom, a duża elastyczność amortyzuje ich ewentualne skutki. Można je wykorzystać do różnego rodzaju ćwiczeń, bez ograniczeń wiekowych i związanych ze stanem zdrowia. Do zajęć na terenie otwartym przeznaczona jest wersja terrasensa® outdoor, wykonana z ziaren szkła, piasku i gumy EPDM, związanych poliuretanem. Tworzywo to jest przepuszczalne dla wody, odporne na ścieranie i działanie czynników atmosferycznych. Obie wersje dostępne są w postaci modułów (główne: 50 x 50 cm, boczne: 25 x 50 cm), z których można układać płaszczyzny o dowolnej powierzchni.

 


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij