Pionizacja osób z niepełnosprawnością - Rehabilitacja w praktyce

Pionizator ze wspomaganiem elektrycznym Easy Up Elektro N3200 (KSP ITALIA, Włochy) stanowi dobre rozwiązanie problemu pionizacji dla osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności ruchowej.

Rama wykonana jest z metalowych rurek pokrytych farbą proszkową poliestrową i poliestrowo- epoksydową, dopasowana szerokością do większości typowych wózków. Podstawa zaopatrzona jest w kółka o 10-centymetrowej średnicy. Podnóżek wykonany jest, podobnie jak i blat, z drewna fornirowanego na orzech i ma praktyczne rozwiązanie w postaci serii dziurek, służących do mocowania ograniczników fiksujących pięty i przednią część stopy. Regulowanie wysokości blatu i poręczy możliwe jest dzięki teleskopowej konstrukcji kolumn; położenie blatu może być regulowane również w zakresie głębokości i nachylenia. Moduł podnośnikowy napędzany jest silnikiem 230-300 W i kontrolowany elektronicznie. Wersja standardowa wyposażona jest w wyściełane podpórki pod kolana, ograniczniki pięt i pas podtrzymujący miednicę podczas podnoszenia, a jako opcje dodatkowe dostępne są rozmaite kombinacje podpórek fiksujących głowę, plecy i miednicę.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij