Platforma sensoryczna SensoDUO to nowoczesne, proste w obsłudze urządzenie pozwalające miedzy innymi na rzetelną diagnostykę czucia głębokiego.

Platforma sensoryczna SensoDUO

Platforma sensoryczna SensoDUO to również możliwość prowadzenia precyzyjnej terapii/ćwiczeń w oparciu o biofeedback oraz stałe monitorowanie uzyskanych efektów i obiektywną ocenę postępów.

Jak działa?

Zarejestrowany rozkład masy ciała na platformie SensoDUO przekazywany jest za pośrednictwem kabla do komputera, a specjalne oprogramowanie pozwala na analizę danych i prezentację wyników.

Wymiary platformy SensoDuo to 38cm x 38cm, wysokość 3cm co umożliwia bezpieczną i stabilną pozycję nawet w przypadku starszych osób lub pacjentów neurologicznych.

Istnieje możliwość połączenia ze sobą dwóch platform, co znacząco zwiększa możliwości pomiarowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu można przeprowadzić badania obciążenia kończyn dolnych podczas swobodnego stania, ale także zmieniając położenie platform w dowolny sposób (zarówno w płaszczyźnie czołowej, strzałkowej, jak również w płaszczyźnie skośnej pod różnym kątem).

Zastosowanie:

  • pomiar równowagi ciała,
  • pomiar czucia kinestetycznego,
  • próba Romberga,
  • treningi poprawy równowagi i koordynacji w oparciu o biofeedback,
  • ćwiczenia w formie gier komputerowych.

 

Nazwa firmy:
Sensomedical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

tel. +48 (33) 476 10 20

e-mail: biuro@sensomedical.pl

www: http://sensomedical.pl


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij