Ultrasonograf Honda 2100

Przenośny ultrasonograf o znakomitej rozdzielczości obrazu. Japońska technologia i zastosowanie 128-elementowych sond nowej generacji umożliwia diagnostykę najdrobniejszych szczegółów. Produkowany w 100% w Japonii. Trzy lata gwarancji. Przystępna cena zawiera również profesjonalne szkolenie.

Zastosowanie:
Ulrasonograf w fizjoterapii służy do diagnostyki i monitorowania fizjoterapii w leczeniu chorób zwyrodnieniowych stawów obwodowych i kręgosłupa, nerwobólach, zespołach przeciążeniowych tkanek miękkich oraz po urazach sportowych. Ultrasonograf jest idealnym narzędziem do monitorowania, programowania i wspomagania ćwiczeń fizjoterapeutycznych tzw. sonofeedback.Obraz usg umożliwia naoczną i dokładną kontrolę procesu rehabilitacji.

Nazwa firmy:
Polrentgen Sp.zoo

tel. 695 980 190

www: http://


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij