Zapraszamy do wzięcia udziału w VII Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Myśl rehabilitacyjna profesora Andrzeja Seyfrieda” pt. „Miednica człowieka – spojrzenie wieloaspektowe”, która odbędzie się 18-19 maja w Warszawie.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
18.05.2018
Data zakończenia:
19.05.2018
Strona www:
http://www.awf....

Do udziału w Konferencji rozwijającej "Myśl rehabilitacyjną profesora Andrzeja Seyfrieda" zapraszamy pracowników naukowych i praktyków, studentów, fizjoterapeutów, lekarzy, terapeutów zajęciowych, specjalistów adaptowanej aktywności fizycznej i sportu niepełnosprawnych, psychoterapeutów oraz innych specjalistów ochrony zdrowia.
W trakcie dwudniowej konferencji odbędą się sesje naukowe prezentacyjne oraz sesje referatowe, sesja plakatowa, warsztaty oraz forum dyskusyjne. Sesje tematyczne dotyczyć będą metod  diagnostycznych i fizjoterapii miednicy, najnowszych metod leczenia urazów miednicy, znaczenia i roli miednicy w problematyce postawy ciała, fizjoterapii w schorzeniach ginekologiczno-urologicznych, aspektów psychiatrycznych oraz kulturowych i wychowawczych u osób z problemami z miednicą.
Poza wykładami zapraszamy uczestników do udziału w warsztatach. Będą one ukierunkowane na problematykę anatomii palpacyjnej, pracy z ciałem, trening mięśni dna miednicy, fizjoterapii w endometriozie, terapii wysiłkowego nietrzymania moczu oraz osteopatii ginekologicznej.

Więcej informacji na stronie: www.awf.edu.pl/wr/nauka/konferencje-i-seminaria-naukowe/skn